30 жовт. 2023

Конкурс до Дня української мови та писемності

Учениця 11 класу, Луценко Альона, взяла участь у конкурсі до Дня української мови та писемності!
23 жовт. 2023

Про нас пишуть

Ми на сторінках газети "Пирятинські вісті"
10 жовт. 2023

"Осінь у нашому об'єктиві"

Вміємо помічати красу навколо! Любимо все, що нас оточує! Цінуємо та бережемо все живе! Під таким гаслом відбулося заняття фотогуртка "Осінь у нашому об'єктиві"
6 жовт. 2023

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Що для мене Україна?"

Учениця 5 класу Янголь Лілія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Що для мене Україна?" та нагороджена дипломом. Щиро вітаємо! Пишаємось!
2 жовт. 2023

"STOP -Булінг"

Виховна година з елементами тренінгу "STOP -Булінг" для учнів 5 класу.
29 вер. 2023

«Teacher QUIZ»

До Дня Учителя відбувся інтелектуальний захід - гра «Teacher QUIZ»
29 вер. 2023

День самоврядування

Довгожданий день для старшокласників - день самоврядування, коли нарешті можна спробувати себе у ролі вчителя! Учні були безмежно задоволені, а юні вчителі отримали неабиякий досвід педагогічної праці. Навіть під час повітряної тривоги наші молоді колеги не розгубилися і впевнено продовжували вести уроки в укритті.
28 вер. 2023

Акція " Допоможи солдату"

У школі діяла акція " Допоможи солдату", під час якої ми збирали солодощі, чай, каву, засоби гігієни, листи, малюнки та гроші (зібрано 4200 грн.)!
27 вер. 2023

"Козацькому роду нема переводу!"

Напередодні Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва для учнів 5-6 класів відбувся виховний захід "Козацькому роду нема переводу!"
25 вер. 2023

"За нашу свободу"

Вітаємо переможців та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу"