Бібліотека

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу (до листа №1/3407-23 від 09.03.2023)

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу (до листа №1/1299-23 від 27.01.2023)

Протокол педагогічної ради

Електронні версії підручників можна скачати з сайту

ІНСТИТУТУ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

Інформаційні матеріали УІНП „Вистояли – Переможемо!”

Сучасна шкільна бібліотека – інформаційний, автоматизований центр, який обслуговує потреби користувачів у локальному і віддаленому режимі з використанням нових інформаційних технологій. Завдання шкільної медіатеки – надати фізичний простір і створити середовище для задоволення інформаційних потреб користувачів. Ми пропонуємо вам зануритися не лише у захопливий світ книги, а й помандрувати музеями та іншими культурними закладами світу, дізнатися про щось нове, цікаве і незвичне.

Сайт присвячений Дмитру Омельяновичу Луценко Створений учнями школи

Українські музеї

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Одеський художній музей